Reglabl pouvwa Box sigarèt
1.Yon aparèy sigarèt elektwonik YY27 anba mak JACOB nan Shenzhen Kaiweili Digital Technology Co, Ltd devlope ki baze sou karakteristik mache ak bezwen aktyèl itilizatè yo.
2.YY27 e-sigarèt se yon e-sigarèt ki ka ravitaye, jeneralman ou ka ajoute 1ml. Ajoute gou nan mache a oswa fè pwòp ou a. Sa a se yon aparèy trè user-zanmitay.
Dekri teren
Reglabl pouvwa Box sigarèt
Yon aparèy elektwonik sigarèt YY27, Adjustable Power Box Cigarette, anba mak JACOB nan Shenzhen Kaiweili Digital Technology Co, Ltd devlope ki baze sou karakteristik mache ak bezwen aktyèl itilizatè yo. Kapasite total batri e-sigarèt sa a se 1600mAh. Pou anpil moun, sa se ase pou kenbe yo vape tout jounen an -- men si se pa sa, Lè sa a, nou tout ap prepare yo sèvi ak karakteristik nan chaje.
YY27 e-sigarèt, sigarèt nan bwat pouvwa reglabl, se yon e-sigarèt ki ka ravitaye, jeneralman ou ka ajoute 1ml.
Ajoute gou nan mache a oswa fè pwòp ou a. Sa a se yon aparèy trè user-zanmitay.
YY27, Adjustable Power Box Sigarèt la, se te fè nan alyaj zenk, kidonk li gen karakteristik eksepsyonèl an tèm de rezistans ak pwoteksyon.
Fil elektrik chofaj yo itilize pa YY27 ka konplètman chofe e-likid la pou asire entansite atomizasyon an.
YY27, sigarèt bwat pouvwa reglabl la, gen kontwòl chip ak fonksyon ekspozisyon kristal likid, konprann enfòmasyon sou rezistans, vòltaj, pouvwa, elatriye, epi fè ajisteman ki enpòtan fasilman, pou nou ka itilize li pi byen.
Detay li yo jan sa a:
| Watts | 120W aparèy batri a |
| E likid | Cartomizer ranpli e likid la lè yo itilize deyò |
| Pake | Yon manyèl. Yon kab usb |
| Koulè | nwa, wouj, ajan, jòn ak ble |
| Bat | 1600mAh |
| Pwa machin toutouni | 188g |
| Katon | 100 pcs pou chak katon |
| G.W | 31.5 |
| Gwosè katon | 55 * 42 * 28cm |
Kesyon:
1.Èske li an sekirite pou vape tabak?
E-sigarèt yo mwens danjere pase fimen, men yo toujou danjere. E-sigarèt chofe nikotin (extrait nan tabak), arom ak lòt pwodui chimik yo fòme yon aerosol ke ou respire. Sigarèt regilye gen 7,000 pwodui chimik, anpil ladan yo pwazon.
2.Ki danje ki genyen nan vaping?
Efè segondè komen nan vaping gen ladan bouch sèk, touse, kè plen ak tèt fè mal. Efè segondè grav alontèm nan vaping gen ladan maladi kadyovaskilè, domaj nan poumon, maladi nan poumon, kriz, ak ogmante risk pou dejwe nikotin ak anpwazònman.
3.Konbyen soufle vape ki egal a yon sigarèt?
Apeprè 14 soufle ekivalan a yon sigarèt, ak yon boutèy 60ml 3mg e-likid ekivalan a 15 sigarèt.





FAQ
K: Èske ou komès konpayi oswa manifakti?
A: Nou se fabrikasyon sigarèt elektwonik, espere fè biznis la avèk ou! Mèsi!
K: Ki kondisyon peman ou ye?
A: Nou anjeneral aksepte peman pa T/T oswa L/C. Peye 50% davans, nou pral kòmanse pwodiksyon, apre nou fin peye balans lan, nou pral bato.
K: Kilè ou konn jwenn yon repons?
A: Tout demann yo pral trete nan lespas 24 èdtan.
Voye rechèch
Ou ka renmen tou

















