Cho vann 18000 Puffs Vape
1. Ekipe ak yon batri pwisan 550mAh, aparèy élégance sa a gen 10 gou.
2. Men, pa twonpe pa gwosè kontra li yo - R72 a gen kapasite pwodiksyon vapè lis ak satisfè.
Dekri teren
Vape mini sigarèt elektwonik
Vle yon fason fasil ak pratik pou jwi eksperyans vaping ou a?
Pa gade pi lwen pase e-sigarèt R72 la!
Aparèy élégance sa a pafè pou vape sou ale, ak konsepsyon dous li yo adapte fasil nan pòch ou oswa valiz ou.
Men, pa dwe twonpe pa gwosè li. R77 a gen yon batri pwisan 550mAh ki pèmèt ou rechaje li.
Anplis de sa, R77 a prezante yon ekspozisyon ki ap dirije ki montre nivo batri an tan reyèl, ki pèmèt ou swiv itilizasyon vaping ou.
Pa dakò ak pi piti pwodwi - chwazi e-sigarèt R72 ki ofri 18000 souf pou yon eksperyans vaping fasil, san enkyete!
Detay li yo jan sa a:
| Sèl nikotin | 2% nikotin sèl |
| E likid | 20ml E likid |
| Soufle | 18000 Puffs pou chak aparèy |
| Chanje | Kontwòl koule lè |
| Batri | Batri entegre 550mAh |
| G.W | 28kg |
| Bwat kado | 10 pcs nan yon bwat kado |
| Katon | 400 pcs nan yon sèl katon |
| MEAS | 55.5 * 28.5 * 30cm |
Kesyon:
1. Èske ou ka jwenn maleng nan bouch nan vaping?
Yo konnen yon pwodui chimik ki itilize nan likid vape ki rele pwopilèn glikol ki lakòz bouch sechrès. Kwonik bouch sèk mete ou nan yon risk ogmante pou maladi jansiv ak dan pouri, akli se tou lye nan move souf ak maleng nan bouch.
2.Poukisa li difisil pou respire apre vape?
Vaping ak Popcorn Lung
Diacetyl souvan ajoute nan e-likid aromatize amelyore gou a.Lè w respire diacetyl lakòz enflamasyon epi li ka mennen nan sikatris pèmanan nan pi piti branch nan pasaj yo - pòpkòn poumon - ki fè respire difisil.. Popcorn poumon pa gen okenn tretman ki dire lontan.
3.Ki jan pou mwen konnen si poumon mwen yo domaje nan vaping?
EVALI se yon maladi grav enflamatwa nan poumon ki souvan mande entène lopital. Kòz yo ka gen ladan sèten pwodwi chimik nan pwodwi vaping.Sentòm yo jeneralman afekte souf ou, men yo ka lakòz tou pwoblèm nan vant, lafyèv ak frison.
FAQ
K: Èske ou komès konpayi oswa manifakti?
A: Nou se fabrikasyon sigarèt elektwonik, espere fè biznis la avèk ou! Mèsi!
K: Ki kondisyon peman ou ye?
A: Nou anjeneral aksepte peman pa T/T oswa L/C. Peye 50% davans, nou pral kòmanse pwodiksyon, apre nou fin peye balans lan, nou pral bato.
Voye rechèch
Ou ka renmen tou














