3.5ML elektwonik sigarèt
1.D41A ki soti nan seri a Elenbar se yon sigarèt elektwonik jetab ki delivre jiska 800 soufle nan lis swa e ki disponib nan 10 gou frwiti.
2.D41A a sitou fèt pa imite fòm nan yon bwat pop-top, ki se ti ak fasil pote.
Dekri teren
3.5ML elektwonik sigarèt
D41A nan seri a Elenbar se yon e-sigarèt jetab ki jiska 800 soufle.
Gou a swa ak 10 gou fwi fè li bon ak gwo.
Li dous, kontra enfòmèl ant, lejè ak dinamik konsepsyon, ofri konfò ak yon gwo priz.
D41A se yon sigarèt elektwonik 3.5ML nan fòm yon bwat, ki fè li fasil pou pote.
Chanjman konpwesyon senp ak pratik li yo te resevwa lwanj nan men kliyan yo epi yo vin tounen yon pwodwi klasik ki pi vann nan pwovens Lazi.
D41A e-sigarèt se tèlman popilè pou konsepsyon li dous ak atire, makonnen ak bon jan kalite gou ak pèfòmans eksepsyonèl, fè li yon dwe genyen.
Anplis de sa, varyete nan gou fwi fè li pi atire.
Akoz li jetab vle di ou pa bezwen enkyete w pou aparèy ou an kouri nan pouvwa oswa bezwen rechaje.
Sa a se pratik pou moun ki souvan sou ale epi yo pa renmen pote ekipman vaping ki ankonbran.
An jeneral, D41A a se yon chwa ekselan pou moun k ap chèche yon aparèy vaping pòtab ak pratik.
Li gen gou ekselan ak pèfòmans siperyè, fè li popilè.
Avèk konsepsyon atire li yo ak bon jan kalite gou, e-sigarèt sa a asire w ke ou kite yon enpresyon ki dire lontan.
Si w ap chèche pou yon eksperyans vaping serye ak satisfè, pa gade pi lwen pase e-sigarèt D41A!
Detay li yo jan sa a:
| Nikotin | 2% nikotin sèl |
| E likid | 3.5ML nan E likid |
| Soufle | 800 soufle pou chak aparèy |
| Chanje | Kontwòl koule lè |
| Batri | Batri entegre 550mAh |
| Gou | 10 Gou ka chwazi |
| Bwat kado | 10 pcs nan yon bwat kado |
| Katon | 400 pcs nan yon sèl katon |
| G.W | 16.5kg |
| MEAS | 55 * 28 * 29.5cm |

Kesyon:
1.Ki sa ki vape ta dwe yon debutan kòmanse ak?
Kòm yon inisyasyon, ou ka chwazi e-sigarèt jetab, ki gen yon varyete de gou yo chwazi nan, epi yo fasil pou itilize ak fasil pou pote alantou.
2.Konbyen yon kit vaping pou kòmanse koute?
Sa a sitou depann sou fason ou itilize li. Nan sikonstans nòmal, si ou pa dejwe, ou pa bezwen depanse anpil lajan.
3.Èske li pi bon mache pou vape oswa fimen?
Sa a sitou depann sou itilizasyon ou, men si ou fimen yon sèl e-sigarèt pa jou, ou ka sove yon estime 92%.
FAQ
K: Konbyen tan se tan livrezon ou a?
A: Si machandiz yo nan stock, jeneralman 1-5 jou. Si pa gen okenn stock, li detèmine dapre kantite a, epi anjeneral li pran 1-2 semèn.
K: Ki kondisyon peman ou ye?
A: Nou anjeneral aksepte peman pa T/T oswa L/C. Peye 50% davans, nou pral kòmanse pwodiksyon, apre nou fin peye balans lan, nou pral bato.
K: Ki jan fè fas ak pwoblèm clearance koutim?
A: Kliyan an responsab pou tout devwa, taks, frè clearance ladwàn ak nenpòt frè depo evalye lokalman pandan pwosesis clearance la koutim. Pakè a pral retounen nan depo nou an si frè a pa peye nan peryòd tan ki fikse yo pèmèt pou clearance koutim estanda nan peyi ou.
Voye rechèch
Ou ka renmen tou
















