Jetab Vape 10000 Puffs sigarèt elektwonik
1.R62 a se pa sèlman yon sigarèt elektwonik òdinè, li vini ak yon batri pwisan 550mAh ki bay yon kantite lajan konsiderab nan lafimen, jiska 10000 soufle, fè li apwopriye pou tou de itilizasyon pèsonèl ak sosyal.
2. Apa de karakteristik enpresyonan li yo, R62 a se tou yon pwodwi élégance ki pafè pou itilizatè ki gen konsyans alamòd ki vle fè yon deklarasyon nan lavi chak jou yo.
Dekri teren
Jetab Vape 10000 Puffs sigarèt elektwonik
Shenzhen Kaiweili Digital Technology Co, Ltd te jis lage dènye modèl e-sigarèt yo, R62 la. E-sigarèt sa a vle di pou batri pwisan 550mAh li ki ka bay jiska 10,000 soufle.
Fonksyon an chaje se tou enpresyonan, ak itilizatè yo ka byen vit ak byen fasil rechaje lè batri a ba. R62 a bay yon eksperyans fimen lis ak satisfè, ak yon gou bèl chak fwa ou fimen.
Konpare ak fimen tradisyonèl yo, vaping se yon abitid pratik ak sosyalman akseptab. R62 a piti ak pòtab, sa ki fè li fasil pou pote epi jwi nenpòt lè, nenpòt kote. Anplis de sa, li pa kite lafimen rezidyèl oswa odè dezagreyab, ki fè li pi akseptab nan plas piblik.
An jeneral, R62 a se yon gwo chwa pou nenpòt moun kap chèche yon sigarèt elektwonik ki bon jan kalite ki bon ak pratik. Avèk lavi batri long li yo ak eksperyans rale lis, li asire w ke ou vin yon pi renmen nan amater e-sigarèt atravè mond lan.
Detay li yo jan sa a:
| Sèl nikotin | 2% nikotin sèl |
| E likid | 20ml E likid |
| Soufle | 10000 soufle pou chak aparèy |
| Batri | Batri entegre 650mAh |
| Gou | 10 Gou ka chwazi |
| Bwat kado | 10 pcs nan yon bwat kado |
| Katon | 400 pcs nan yon sèl katon |
| Chaje | Batri rechargeable |
| G.W | 28kg |
| MEAS | 55.5 * 28.5 * 30cm |
Kesyon:
1.Ou ka voye vape jetab?
Anbake plim vape jetab THC vid oswa katouch THC atravè USPS toujoupa pèmètakòz règleman federal yo.
Li kont lalwa pou vann oswa bay pwodwi tabak ak vapè nenpòt moun ki poko gen 21 an. Pèsonèl militè aktif yo dwe gen plis pase 18 an. Gen yon frè lisans chak ane sou detayan sigarèt elektwonik $265 pou chak kote, anplis yon frè yon sèl $10,000.
2.Èske anbake vape jetab ilegal?
Pandan kepa gen okenn necsisarily yon entèdiksyon sou anbake pwodwi vaping, Lwa PACT la anpeche USPS (Sèvis Postal Etazini) pote nenpòt pwodwi vaping. Menm si anbake pwodwi vaping yo pa entèdi, li se yon obstak ki fwistre pou mak vaping ak distribitè yo voye yo.
3. Èske vapes jetab frape pi byen?
Pifò vapo jetab jodi a sèvi ak sèl nikotin E-likid ki, akòz nivo pH ki pi ba a, pèmèt pou yon frape pi fò ak douser nan nikotin..
FAQ
K: Konbyen tan se tan livrezon ou a?
A: Si machandiz yo nan stock, jeneralman 1-5 jou. Si pa gen okenn stock, li detèmine dapre kantite a, epi anjeneral li pran 1-2 semèn
Voye rechèch
Ou ka renmen tou














