10 Gou jetab Vape
1.C006 la se yon e-sigarèt jetab anba mak EGQ ki ogmante efikasite vaporizasyon pa 30% pou presizyon gou absoli ak lavi ki pi long.
2.C006 se kolore ak supèrb, ak gou divès kalite!
Dekri teren
10 Gou jetab Vape
C006, 10 Flavor Disposable Vape a, se yon e-sigarèt jetab anba mak EGQ ki ogmante efikasite vaporizasyon pa 30% pou jistès gou absoli ak lavi pi long.
Kò mens la 3-kouvwi pou durability ak rezistans nan mete ak chire chak jou.
Byenveni nan achte!
C006, Vape jetab 10 gou a, se kolore ak supèrb, ak divès gou!
Chak koulè koresponn ak yon gou!
Batri 700mAh entegre, bay 10 gou diferan, ki gen ladan litchi, zoranj, blueberry, mango, elatriye, epi li ka Customize gou a.
C006, 10 Flavor Disposable Vape a, gen 4ML likid e-sigarèt, 2% sèl nikotin, nan kou, li kapab tou san nikotin selon bezwen ou yo.
Ka bay sou 1200puffs.
Batri a nan C006 se 700mah, an n mete yon fen nan fatra. Mèsi!
Detay li yo jan sa a:
| Sèl nikotin | 2% nikotin sèl |
| E likid | 4ml likid E |
| Soufle | 1200 soufle pou chak aparèy |
| Chanje | Kontwòl koule lè |
| Batri | Batri entegre 700mAh |
| Gou | 10 Gou ka chwazi |
| Bwat kado | 10 pcs nan yon bwat kado |
| Katon | 400 pcs nan yon sèl katon |
| G.W | 24kg |
| MEAS | 55.5*28.5*30 |
Kesyon:
1.Ki mak e-sigarèt ki pi bon an?
Tout sigarèt elektwonik anba mak EGQ te pase sètifikasyon ki enpòtan, kidonk nou rekòmande pou w chwazi EGQ.
2.Ki sa ki pi an sekirite e-sigarèt sou mache a?
E-sigarèt jetab yo se e-sigarèt ki pi an sekirite sou mache a.
3.Èske vaping ede sispann fimen?
Yon revizyon 2021 te jwenn ke moun ki te itilize sigarèt elektwonik pou kite fimen epi ki te resevwa sipò fas a fas nan men ekspè yo te gen de fwa plis chans pou yo reyisi kite fimen pase moun ki te itilize lòt pwodwi ranplasman nikotin tankou plak oswa jansiv. Sèvi ak e-sigarèt ka ede w kontwole anvi nikotin ou.
FAQ
K: Èske ou bay echantiyon? èske li gratis oswa siplemantè?
A: Nou bay echantiyon gratis pou kliyan nou yo. Si echantiyon an bezwen Customized, nou pral chaje frè ki enpòtan an.
K: Kilè ou konn jwenn yon repons?
A: Tout demann yo pral trete nan lespas 24 èdtan.
K: Kisa pou w fè ak retounen?
A: Nou pa aksepte retounen si pa gen okenn pwoblèm ak pwodwi a.
Si se akòz pwodwi a, nou pral bay sipò teknik ak sèvis apre-lavant korespondan.
Voye rechèch
Ou ka renmen tou















