Egq 600 Puffs Tpd Vape jetab ak Verify Vape Pen Vapes Vaping
1.D23 sigarèt elektwonik jetab ap vin pi plis ak plis popilè nan tout mond lan, li se yon sigarèt elektwonik ekselan.
2.The 4.2ML e-likid, 600 soufle nan D23 jetab e-sigarèt, 2% nikotin sèl oswa zewo nikotin yo trè popilè nan mitan konsomatè yo.
Dekri teren
Nikotin Sèl E Cigs
E-sigarèt jetab D23 la pafè pou jwi vaping.
Endistri vaping la toujou ap evolye, ak pami anpil opsyon ki disponib, plim e-sigarèt jetab D23 a se yon bon chwa pou moun k ap chèche yon eksperyans vaping ki satisfè ak pratik.
Aparèy la vini ak 2 ml e-likid, ki ka itilize pou 600 soufle. Itilizatè yo ka chwazi ant 2% sèl nikotin oswa zewo nikotin, tou depann de bezwen yo.
Youn nan karakteristik ki pi atire nan D23 a se konsepsyon modèn li yo, konstriksyon ki lejè, gwosè kontra enfòmèl ant, ak fasilite nan itilize. Li trè pratik pou itilize paske li ka aktive pa tou senpleman respire nan bouch la.
Anplis de benefis fonksyonèl li yo, D23 a disponib nan dis gou diferan ak koulè eksteryè klere, fè li yon akseswar élégance ki reflete pèsonalite ou.
Anplis de sa, nou ka Customize gou yo ke kliyan vle ki baze sou kondisyon yo sèlman si kliyan yo mete lòd esansyèl.
Nan ti bout tan, si w ap chèche pou konvenyans, satisfaksyon, oswa toude nan eksperyans vaping ou, D23 jetab e-sigarèt la se pi bon chwa ou.
Detay li yo jan sa a:
| Nikotin | 2% nikotin sèl |
| E likid | 2ml likid E |
| soufle | 600puff pou chak aparèy |
| Batri | Kapasite batri 550mAH |
| Gou | 10 gou ki disponib |
| Bwat kado | 10 pcs nan yon bwat kado |
| Katon | 400 pcs nan yon sèl katon |
| Chanje | Kontwòl koule lè |
| G.W | 18kg |
| MEAS | 55.5 * 28.5 * 30cm |
Kesyon:
1.Èske kristal vape pi bon pase ba elf?
Chwa ki genyen ant de depann sou preferans vaping endividyèl yo, ki bay yon eksperyans adapte pou chak itilizatè. Crystal bar opte pou yon bobin may ki bay pi rich gou ak pi gwo nwaj. Sepandan, anba kote sa a se savape a pa dire osi lontan ke Bar elf la.
2.Èske airbar gen diacetyl?
Nou pa sèvi ak arom ki gen diacetylak lòt pwodwi chimik ki kapab danjere.
3.Ki mak vape ki gen pi piti pwodwi chimik yo?
ZERO. Ou pa ka jwenn pi plis natirèl pase pwogramasyon an nan jetabMELO, HELO ak ZERO vapes. Yo konnen yo pou gwo gou yo ak gou bon gou, ki sòti sèlman nan pi bon engredyan yo nan mond lan, ki pa gen nikotin, pa gen okenn pwodwi chimik piman bouk epi pa gen metal lou.
FAQ
K: Èske ou komès konpayi oswa manifakti?
A: Nou se fabrike nan sigarèt elektwonik, espere fè biznis la avèk ou! Mèsi!
K: Kilè ou konn jwenn yon repons?
A: Tout demann yo pral trete nan lespas 24 èdtan.
K: Kisa pou w fè ak retounen?
A: Nou pa aksepte retounen si pa gen okenn pwoblèm ak pwodwi a.
Si se akòz pwodwi a, nou pral bay sipò teknik ak sèvis apre-lavant korespondan.
Voye rechèch
Ou ka renmen tou














