Square jetab E sigarèt 800 Puffs Vape Pens House Of Vapes
1.L58F jetab elektwonik sigarèt la adopte yon konsepsyon ki lejè, élégance ak kontra enfòmèl ant.
2.L58F jetab e-sigarèt la gen 10 gou popilè ak sipòte gou Customized.
3.L58F jetab e-sigarèt la se sou 600 soufle.
Dekri teren
IAS Vape Plim Plim
Kap chèche yon sigarèt elektwonik serye ak abòdab? Pa gade pi lwen pase L58F la. Avèk gwosè kontra enfòmèl ant li yo ak konsepsyon ki lejè, li se chwa pafè a pou nenpòt moun kap soufle sou ale. Epi ak yon varyete de gou yo chwazi nan, ou ka jwenn youn nan pafè a satisfè anvi vaping ou yo.
Men, sa ki mete L58F a apa de lòt e-sigarèt jetab sou mache a se teknoloji avanse bobin may li yo. Konsepsyon inovatè sa a asire ou pral jwi yon eksperyans gou konsistan ak enpresyonan chak fwa ou vape. Se konsa, poukisa tann? Kòmande plim e-sigarèt L58F ou jodi a epi kòmanse jwi revolisyon vaping la!
Detay li yo jan sa a:
| Sèl nikotin | 2% nikotin sèl |
| E likid | 2ml likid E |
| Soufle | 600 soufle pou chak aparèy |
| Chanje | Kontwòl koule lè |
| Batri | Kapasite batri 700mAH |
| Gou | 10 gou ki disponib |
| Bwat kado | 10 pcs nan yon bwat kado |
| Katon | 400 pcs nan yon sèl katon |
| G.W | 18kg |
| MEZI | 55.5 * 28.5 * 30cm |
Kesyon:
1.Èske frape yon vape yon fwa pa jou move?
Pandan keOkazyonèlman vaping oswa fimen se jeneralman mwens prejidis pase itilizasyon regilye chak jou, li toujou gen efè negatif sou sante.. Risk ki asosye ak konsomasyon vaping ak e-sigarèt yo enkli: Maladi kè ak tansyon wo. Enfeksyon nan aparèy respiratwa ak iritasyon.
2.Èske poumon yo geri apre vape?
Konprann si poumon yo ka geri anba nenpòt domaj vaping ka lakòz ka depann de limit ak kalite domaj. Poumon yo ka rejenere kèk tisi ki domaje. Sepandan, lè domaj twò vaste, li ka pèmanan.
3.Poukisa vapo se move pou adolesan?
dejwe: E-sigarèt gen nikotin, yon dwòg ki trè depandans. Ou pa bezwen vape chak jou pou w vin dejwe. enkyetid ak depresyon: Nikotin fè enkyetid ak depresyon vin pi mal. Li tou afekte memwa, konsantrasyon, kontwòl tèt yo, ak atansyon, espesyalman nan devlope sèvo.
FAQ
K: Èske ou bay echantiyon? èske li gratis oswa siplemantè?
A: Nou bay echantiyon gratis pou kliyan nou yo. Si echantiyon an bezwen Customized, nou pral chaje frè ki enpòtan an.
K: Kilè ou konn jwenn yon repons?
A: Tout demann yo pral trete nan lespas 24 èdtan.
Voye rechèch
Ou ka renmen tou













