Jacob E Cig
1.D20 se yon bèl sigarèt elektwonik jetab ak divès gou ak koulè klere.
2.Élégance, ki lejè ak kontra enfòmèl ant konsepsyon ki adapte parfe nan men ak pòch
Dekri teren
Jacob E Cig
D20 Disposable E-Sigarèt rele Jacob E Cig tou - Yon Chwa Stylish ak Pratik
E-sigarèt jetab D20 a, Jacob E Cig la, se yon aparèy trè byen fèt ki vini nan yon etalaj de gou ak koulè vibran. Avèk konsepsyon kontra enfòmèl ant ak lejè li yo, li adapte parfe nan men ou ak pòch, sa ki fè li yon gwo chwa ak konpayon sou la men nenpòt kote ou ale.
Powered by yon batri 550mah, ou pa bezwen enkyete sou gaspiye oswa kouri soti nan pouvwa ak sigarèt elektwonik D20 jetab la. Li vini tou pre-chaje ak 3.2ml nan e-likid, asire ke ou ka jwi yon eksperyans relativman ki dire lontan.
Pifò nan tan an, D20 Disposable E-sigarèt la (Jacob E Cig) gen 2% nikotin pou ede fimè kite fimen. Sepandan, si ou pito pa gen nikotin, nou ka Customize li kòmsadwa.
Avèk 800 soufle ak itilizasyon yon switch lè-aktive, tout sa ou dwe fè se pran yon trase long pou li travay.
An konklizyon, D20 Disposable E-sigarèt la, Jacob E Cig la, se yon aparèy tendans ak pratik ki bay vaping lis ak yon varyete de gou yo chwazi nan. Konsepsyon ki lejè li yo ak lavi batri ki long fè li pafè pou moun ki toujou sou-ale. Di orevwa sigarèt tradisyonèl ki ankonbran ak sal epi fè eksperyans konvenyans modèn nan vape ak D20 Disposable E-Cigarette-Jacob E Cig.
Detay li yo jan sa a:
| Nikotin | 2% nikotin sèl |
| E likid | 3.2ML nan E likid |
| Soufle | 800 soufle pou chak aparèy |
| Chanje | Kontwòl koule lè |
| Batri | Batri entegre 550mAh |
| Gou | 10 Gou ka chwazi |
| Bwat kado | 10 pcs nan yon bwat kado |
| Katon | 400 pcs nan yon sèl katon |
| G.W | 15kg |
| MEZI | 55.5 * 28.5 * 30cm |
Kesyon:
1.Ki sa ki pi bon gou pou yon plim vape?
Tabak e-likid, Mitil e-likid, Apple e-likid, Vaniy e-likid, Whole Leaf Tabak E-likid, Coke e-likid, Kafe e-likid.
2.Ki gou pou evite pou vaping?
a.Mant. Pulegone yo jwenn nan lwil oliv ekstrè nan plant la mant epi li konnen yo lakòz kansè.
b.Diacetyl, asetoin, oswa pentanedyon.
c.heavy metal.
d.Vitamin E Acetat.
e.diethylene glycol.
f.Cannèl.
g.vaniy.
h.Frèz ak bannann.
3.Ki vape ki pi popilè?
E-sigarèt jetab yo se pi popilè nan mitan e-sigarèt.
FAQ
K: Èske ou bay echantiyon? èske li gratis oswa siplemantè?
A: Nou bay echantiyon gratis pou kliyan nou yo. Si echantiyon an bezwen Customized, nou pral chaje frè ki enpòtan an.
K: Kilè ou konn jwenn yon repons?
A: Tout demann yo pral trete nan lespas 24 èdtan.
K: Kisa pou w fè ak retounen?
A: Nou pa aksepte retounen si pa gen okenn pwoblèm ak pwodwi a.
Si se akòz pwodwi a, nou pral bay sipò teknik ak sèvis apre-lavant korespondan.
Voye rechèch
Ou ka renmen tou
















