10000 Puff Vapes Pen
1.D34 se yon nouvo pwodwi nou Shenzhen Kaiweili Digital Technology co, Ltd.
2.Sa a se travay teknisyen yo, yon sigarèt elektwonik ak yon bouch boutèy sison.
Dekri teren
10000 Puff Vapes Pen
D34 se yon nouvo pwodwi Shenzhen Kaiweili Digital Technology Co, Ltd.Nou rele tou li 10000 Puff Vapes Pen.
Sa a se travay la nan teknisyen, yon sigarèt elektwonik ak yon bouch boutèy sison.
Premye enpresyon nou an nan pwodui sa a se blan, nèj-blan. Wi, sa a se yon bèl pwodwi, ak bagay ki pi enpresyonan se blanch li yo.
Yon koulè deja trè atire, kòm pou konsepsyon li yo, li se menm plis atire. Lè w ap itilize li, petèt nou pral panse ak anfans nou, petèt nou tout bezwen yon bon repo. Kounye a ke gen yon anpil nan presyon sosyal, ak yon pwodwi estrès-diminye ka byen satisfè bezwen moun yo.
Tout materyèl yo itilize pou D34 la, la10000 Puff Vapes Pen.yo amann, kò a asye pur, ki gen ladan bouch la klas manje.
Seryezman, nou amelyore e-sigarèt jetab sa a ak yon pi gwo batri ak pi bon bobin. Se konsa, ki sa egzakteman sa vle di? Oke, teste anvan sote sou tren an, batri a dire. Dezyèmman, gou a se yon bagay yo rele byen fò. Pi, sèk ak Sublime.
Natirèlman, gen yon varyete de gou yo chwazi nan, ak kliyan yo akeyi yo Customize gou nan nenpòt ki lè. Nou se yon faktori sigarèt elektwonik, nou ka rankontre ODM, OEM.
Byenveni nouvo ak ansyen kliyan yo konsilte.
Detay li yo jan sa a:
| Nikotin | 2% nikotin sèl |
| E-likid | 17ML nan E-likid |
| Soufle | 7000 soufle pou chak aparèy |
| Chanje | Kontwòl koule lè |
| Batri | Batri entegre 650mAh |
| Gou | 10 Gou ka chwazi |
| Bwat kado | 10 pcs nan yon bwat kado |
| Katon | 400 pcs nan yon sèl katon |
| G.W | 12.5kg |
| MEAS | 55.5 * 28.5 * 30cm |
Kesyon:
1.Ki sa ki pi mens vape plim la?
2.Ki sa ki se yon plim vape mens?
Slim e-sigarèt la se yon vape dous ki sanble ak yon plim.
3.Ki diferans ki genyen ant yon vape ak yon plim vape?
Yon plim vape ka rele yon vape, men vape gen ladan yon anpil nan e-sigarèt.
FAQ
K: Èske ou komès konpayi oswa manifakti?
A: Nou se fabrikasyon sigarèt elektwonik, espere fè biznis la avèk ou! Mèsi!
K: Konbyen tan se tan livrezon ou a?
A: Si machandiz yo nan stock, jeneralman 1-5 jou. Si pa gen okenn stock, li detèmine dapre kantite a, epi anjeneral li pran 1-2 semèn.
K: Èske ou bay echantiyon? èske li gratis oswa siplemantè?
A: Nou bay echantiyon gratis pou kliyan nou yo. Si echantiyon an bezwen Customized, nou pral chaje frè ki enpòtan an.
Voye rechèch
Ou ka renmen tou

















