Puff jetab Vape
1.The D28 elektwonik sigarèt twous ki te pwodwi pa Shenzhen Kaiweili Digital Technology co, Ltd.
Dekri teren
Puff jetab Vape
Twous sigarèt elektwonik D28 la, ke yo rele tou Puff Disposable Vape, ki te pwodwi pa Shenzhen Kaiweili Digital Technology Co., Ltd.
Batri kontra enfòmèl ant men pwisan 650mAh li bay yon jounen konplè nan itilizasyon, e li gen kapasite chaj rapid zèklè, rive nan yon chaj konplè nan jis.
30 minit!
D28 (Puff Disposable Vape) trè dirab konpare ak lòt aparèy jetab.
Li abòdab, pwodui minim fatra, epi li se zanmitay anviwònman an.
Chwa ki genyen ant 2% nikotin oswa zewo nikotin akeyir nan yon odyans pi laj.
Si w ap chèche chanje abitid nikotin ou nèt, zewo nikotin disponib tou.
12mL nan e-likid garanti durability ak dirab, pandan y ap rezistans nan 1.2Ω asire yon eksperyans vaping bon jan kalite.
Amelyore itilizasyon ou epi eseye Puff Disposable Vape pou tèt ou!
Detay li yo jan sa a:
| Nikotin | 2% nikotin sèl |
| E-likid | 12ML nan E-likid |
| Soufle | 5000 soufle pou chak aparèy |
| Chanje | Kontwòl koule lè |
| Batri | Batri entegre 650mAh |
| Gou | 10 Gou ka chwazi |
| Bwat kado | 10 pcs nan yon bwat kado |
| Katon | 400 pcs nan yon sèl katon |
| G.W | 36kg |
| MEAS | 55.5 * 28.5 * 30cm |
Kesyon:
1.Ki jan yo achte yon plim vape?
Si w ap chèche lwil vape oswa e-likid, gade pou plim oswa tank ak atomize ki sèvi ak mèch ak bobin.
Lasi travay pi byen nan plim ak chanm olye ke tank.
Plim chanm ki sèvi ak konveksyon oswa chofaj konbisyon yo pi bon pou remèd fèy.
2.Ki sa ki se yon bon vape plim yo achte?
Moun ki gen sètifikasyon pwodwi, tankou mak EGQ nou an, ou ka fè referans a li. Mak EGQ nou an te pase sètifikasyon ki enpòtan e li gen yon sèten repitasyon nan mache a.
3.Konbyen yon plim vape anjeneral koute?
Ranje a se nenpòt kote nan $ 25 a $ 100.
FAQ
K: Èske ou bay echantiyon? èske li gratis oswa siplemantè?
A: Nou bay echantiyon gratis pou kliyan nou yo. Si echantiyon an bezwen Customized, nou pral chaje frè ki enpòtan an.
K: Ki jan fè fas ak pwoblèm clearance koutim?
A: Kliyan an responsab pou tout devwa, taks, frè clearance ladwàn ak nenpòt frè depo evalye lokalman pandan pwosesis clearance la koutim. Pakè a pral retounen nan depo nou an si frè a pa peye nan peryòd tan ki fikse yo pèmèt pou clearance koutim estanda nan peyi ou.
K: Kisa pou w fè ak retounen?
A: Nou pa aksepte retounen si pa gen okenn pwoblèm ak pwodwi a.
Si se akòz pwodwi a, nou pral bay sipò teknik ak sèvis apre-lavant korespondan.
Voye rechèch
Ou ka renmen tou





















